Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Dragon Ball Super

- - - - - dragon ball super

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• 3255 postów
  • Imię: Przemek
  • Platforma: Steam

Widzę nic się tu nie dzieje no to piszę temacik. A okazja jest, w końcu na bieżąco możemy podziwiać nowe dzieło Akiry, czyli serię DB Super. Co sądzicie o tej produkcji do tej pory? W prawdzie przed nami 11 odcinek i walka dopiero się zaczyna to jak wasze wrażenia? Mnie np. spodobała się przemiana Goku w SSJ Gotto i mimo momentami tragicznej kreski wciąga mnie jak niegdyś poprzednie serie :D

• Tygrysekk lubi to

Everybody lies...

Tygrysekk

Tygrysekk

Dyskutant

• 296 postów
  • Platforma: ---

Po pierwsze brawo za temat:):)
Po drugie to nie jest przemiana SSJ Gotto tylko w Boskiego Super Sajanina-wyrażaj się po naszemu,ewentualnie pisz w ich języku:P:P:P
Po trzecie nie mogę się doczekać kuźwa kolejnych odcinków!!!
Mnie również to znowu wciągneło i muszę stwierdzić,że Akira przeszedł sam siebie:):):)
Szkoda jedynie,że nie kleij się to z wersjami,które oglądaliśmy:( 
DB chyba nie wyjdzie z mody:):):):)

SuSpEcT

SuSpEcT

Zapaleniec

• 1740 postów

Pamietam jak dzis początki DB każdy na osiedlu leciał przed tv heh puste boiska zostawały ale po obejrzeniu odcinka brało sie pajde w łape i dalej na trzepak :)

• Logan* lubi to
Dołączona grafika

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Nom, a SSJ Gotto to skrót od Sūpā Saiya-jin Gotto także pisza po ichniemu xD Właśnie zabieram się za 11 odcinek :P

No i koniec, nie mogę się już doczekać co będzie za tydzień :D

Użytkownik Dr.House edytował ten post 22 September 2015 - 00:27

Everybody lies...

boteq.

boteq.

Gaduła

• 786 postów

Temat zamarł ... A My już tutaj czekamy na odc. 39 , który będzie online gdzieś za ok 15h ... Dochodzi tam do finałowej walki w której Goku zmierzy się z Hitem , w zasadzie to w ostatnim odc. mieliśmy troszkę pokazu ich walki . W końcu coś ciekawego się dzieje ! :D  Ciekaw jestem czy Goku wygra ową walkę i jak potoczy się dalsza część fabuły , bo gdzieś czytałem , że odcinków ma być sporo , nawet coś ok. 100 . Ale ile w tym prawdy to nikt tego nie wie . Oby jakieś zarienko prawdy w tym tkwiło  . 

...myśl o tym, czego nie masz, tak jakbyś to już miał. Ale z tego, co masz, wybierz to, co najbardziej jest cenne, i pomyśl, z jakim byś trudem się o to starał, gdyby tego nie było.

0ulan.gif

350x19.gif

MafiOozo

MafiOozo

Bywalec

• 133 postów
  • Imię: Damian

Od środy idę na 2 tyg zwolnienia więc będzie duzozasu na oglądanie ;) Czy jest sens zaczynać oglądanie nowej serii, nie oglądając nic poprzedniego? Czy lepiej od początku?

boteq.

boteq.

Gaduła

• 786 postów

Wydaje mi się , że nie ma konieczności oglądania wcześniejszych serii , gdyż powiązania to nie ma za sobą . Cała fabuła zaczyna się od nowa , więc połapiesz się o co chodzi :)

...myśl o tym, czego nie masz, tak jakbyś to już miał. Ale z tego, co masz, wybierz to, co najbardziej jest cenne, i pomyśl, z jakim byś trudem się o to starał, gdyby tego nie było.

0ulan.gif

350x19.gif

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Fabuła nie zaczyna się od nowa, saga toczy się pół roku po walce z Majin Buu, ostatnim przeciwnikiem z serii "Dragon Ball Z". W zasadzie nowa seria kłóci się tylko z GT, z kolei pierwszy "Dragon Ball" to dorastanie Songa i jego trening zanim został nastolatkiem. Jedynym tam poważnym przeciwnikiem jest w zasadzie Szatan Serduszko. W "Dragon Ball Z" za to dzieje się sporo, są zajebiaszcze walki (m.in. najdłuższa walka w historii Anime - Goku vs Freeza) i rozwój Saiya-jin od 1 do 3 poziomu. 

Też już z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Goku ma zaprezentować nam małą niespodziankę w walce z najsilniejszym wojownikiem 6 Wszechświata. Choć i tak jak na jego mało bystry rozumek szybko rozgryzł technikę przeskoku w czasie Hit'a :D

Tu znajdziecie poprzednie odcinki DB Super oraz obejrzycie bieżące odcinki z napisami PL najszybciej: www.dragon-ball-super.ga

Odcinek 39 za nami, najlepszy odcinek DB Super jaki powstał! Zdecydowanie to było to o co chodziło: świetna kreska, dobra walka przypominająca czasy DBZ i świetne zwroty akcji. Juz nie mogę się doczekać odcinka nr. 40! :D 

Everybody lies...

boteq.

boteq.

Gaduła

• 786 postów

I jak tam wrażenia po zakończeniu owocnego turnieju pomiędzy wszechświatem 6 a 7 ?? Zakończył się tak jak myślałem , czyli drużyna Berrusa górą ... Lecz nie spodziewałem się , że Beerus używając smoczych sprawi Champie taki prezent w postaci odnowienia ziemi w jego wszechświecie :D Oczywiście największą radochę miałem z walki pomiędzy Goku a Hit'em , w końcu jakaś dobra animacja i walka :) I użycie przez Goku pamiętnego Kaioken , które powraca do czasów DBZ . Przyznam , że tą walkę oglądałem już ze dwa razy :D 

Teraz nie pozostaje nic tylko czekać , na turniej pomiędzy wszystkimi wszechświatami :D Czuję , że będzie tam sporo ciekawych zwrotów akcji ! 

Pozdrawiam fanów!

0ulan.gif

350x19.gif

sTrZelba

sTrZelba

Świeżak

• 5 postów
  • Imię: Witold

Moim zdaniem to jest tylko hajp na hajs. Z dwóch kinówek zrobić serie.

boteq.

boteq.

Gaduła

• 786 postów

Jak dwóch kinówek , skoro pierwsze 30 odcinków jest na bazie DBZ Battle of God , a od 31 jest zupełnie nowa fabuła ,której nigdzie nie było ... Chyba , że się mylę . Wiadomo , że idzie o hajs ale te serie odcinkowe bardziej wole niż film . Bardziej w napięciu trzymają , zobaczymy co będzie dalej :)

0ulan.gif

350x19.gif

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Małe sprostowanko, pierwsze 30 odcinków rzeczywiście jest na bazie 2 kinówek - "Battle of God" oraz "Resurrection F". Jednak dalej już jest nowa fabuła. Wiadomo też że pieniądze grają tutaj ważną rolę, jednak bardziej Akira uległ fanom niż pieniądzom tworząc nową serię.

Turniej Króla Wszystkiego będzie na pewno kozacki, ciekawe co jeszcze wymyśli Goku aby być silniejszym, no i jak Vegeta zamierza go dogonić :D Czekam na kolejny odcinek gdzie zobaczymy walkę na śmierć i życie pomiędzy Goku a kopią Vegety gdzie Son musi wygrać w mniej niż 3 minuty aby prawdziwy Vegeta nie umarł. 

Everybody lies...

boteq.

boteq.

Gaduła

• 786 postów

Zwracam honor co do tych dwóch serii , pomieszało mi się troszku :D Co do walki Goku z duplikatem Vegety , będzie to emocjonująca walka. Ale czuję , że Goku sprosta temu zadaniu gdyż przewyższa poziomem Vegetę na chwilę obecną , co można wywnioskować po owym turnieju, ale co będzie to się okaze...

0ulan.gif

350x19.gif

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Na turnieju był lepszy dzięki kaio-ken którego nie może używać poza ostatecznością jeżeli nie chce od tego umrzeć :D Ale znając Goku opanuje jakąś nową technikę na turniej, HIT i najpotężniejsi z galaktyk czekają na niego :P

Everybody lies...

SnaX#HeadShotMeister

SnaX#HeadShotMeister

Świeżak

• 3 postów
  • Imię: Michał
  • Platforma: NonSteam

Seria Jest Dosłownie jak w tytule Super. Świetnie się ją ogląda nowe postacie są świetne. Nie mogę się doczekać tego turnieju !!!

No.5

No.5

Wyjebane mam

• 1909 postów
  • Imię: Paweł
  • Platforma: ---

Nie czuje klimatu. Fajnie się ogląda ale Vegeta jest słabo rozpisany, taki potulny dla bogów, gdzie jego duma?

• Oskar_Gs lubi to

No i chuj no i cześć! 

Oskar_Gs

Oskar_Gs

Dyskutant

• 317 postów
  • Imię: Oskar

Słaba jest ta seria jak dla mnie nie wiem czemu ale nie czuje juz takiej brutalności jak byla w pierwszych seriach i to podkolorowanie graficzne jest za bardzo cukierkowe 

co do vegety jest moją ulubioną postacią i nie ma w nim już takiej nienawiści jak kiedyś była ale ważne ze hajs sie zgadza ale to juz nie to samo co było kiedyś

Użytkownik Oskar_Gs edytował ten post 18 August 2016 - 14:13

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Vegeta nie jest taki potulny w stosunku do bliskich, co do Whis'a i Beerus'a nie ma innego wyjścia aby mógł dalej z nimi trenować. A dla tego treningu jest w stanie to znieść bo w głowie ma tylko jedną główna myśl - pokonać kakarotto w walce i być numerem jeden. Dodatkowo satysfakcjonuje go myśl że osiągnął boską aurę sam, bez pomocy jak to było w wypadku Songa. Podczas walki wciąż okazuje swoją dumę tylko właśnie walki - nie ma konkretów! Każda zamyka się w 2-3 odcinkach. Może Black coś odmieni bo sam turniej u Króla Wszystkiego myślę będzie na tyle długi że walki też będą krótkie. Chociaż chciałbym się mylić ;] 

Co do odświeżonej grafiki mnie tam się podoba wygląd bohaterów, po kilkunastu odcinkach z wpadkami Akira zrobił aferę i teraz odcinki już prezentują fajną kreskę. 

Everybody lies...

nyahh

nyahh

Świeżak

• 10 postów
  • Imię: Rafał

Polskie nazwy w DBS to czyste partactwo. angielskie i japońskie nazwy są zdecydowanie lepsze, zależy od postaci. Beerus zdecydowanie brzmi lepiej po japońsku, to samo Vegetto, który jest właściwie prawidłowo nazwany (Vegeta + Kakarotto) a nie Vegito. Co do odcinków.. Po śmierci Zamasu zrobiło się nudno, w odcinkach już widać ich codzienność na ziemi i zwykłe pierdoły. Potwierdzone są 72 odcinki, ostatni odcinek plus ten zapowiedziany wyglądają faktycznie tak jak te kończące serie. Jednak mam wciąż nadzieję, że przeciągną to do 200-300 odcinków ponieważ chciałbym zobaczyć wspomniany wcześniej przez Zeno-sama tzw. "12 Universes Tournament" a w nim między innymi rewanż Goku z Hitem. Również chciałbym zobaczyć pojawienie się w kanonie postaci takich jak Broly, Gogeta czy sam Bardock :)

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3255 postów

Gogeta to fanowska postać z GT o ile się nie mylę :P Co do odcinków po pokonaniu wroga takie filery to norma, pewnie za jakies 3-4 odcinki zacznie się epizod z turniejem wszechświatów. Mam nadzieję ze nie zleci on tak szybko jak turniej Beerusa i Champy. A Japoński język jest tak zajebisty że żaden inny nie może mu się równać. Chociaż moim zdaniem Polskie tłumaczenia są i tak lepsze od angielskich.

Everybody lies...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dragon, ball, super