Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Dragon Ball Super

- - - - - dragon ball super

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

nyahh

nyahh

Świeżak

• 10 postów
  • Imię: Rafał
  • Platforma: Steam

Gogeta pojawił się w GT jak i w jednym z filmów tak jakby pobocznych przy serii DBZ, też nie są kanonami, dokładnie pojawił się w filmie pod tytułem "Fusion Reborn" i jak dla mnie jest dużo lepszy od Vegetto pod względem ataków, charakteru i wyglądu mimo, że Akira potwierdził iż to Vegetto jest silniejszy. Co do japońskiego to prawda, ale z polskim dalej się nie zgadzam, jak dla mnie schrzanili sprawe po całości... Przykłady?

Kulilin po japońsku, Krillin po angielsku, Krilan po polsku....

Son Goku po japońsku, Goku po angielsku, Songo po polsku...

Songo zrobili po polsku mimo że w Japonii tak mają, co mam na myśli... Son Gohan i Son Goten w takim razie też powinni nazywać się Songo. Jeśli już mam wybierać to powiem tak, polskich bym nigdy nie wybrał, polacy mają tendencje do badziewnego tłumaczenia, zawsze. Przykładem kiedyś Dragon Ball, przykładem dziś Legion Samobójców(Suicide Squad).

Turniej wrzechświatów. Nie skończy się tak szybko, w przypadku Turnieju Beerus team vs Champa team był to test i przejście do walki. W tym przypadku będą to walki z dwunastu wrzechświatów.. Raczej tak szybko to się nie skończy mam nadzieję. Tak jak mówiłem bardzo chciałbym w przyszłych odcinkach ujrzeć Bardocka, słyszałem pogłoski że ma się pojawić jako Time breaker ale to z tego co wiem ściągnięte z Dragon Ball Heroes.

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3256 postów
  • Imię: Przemek

Turniej u Króla Wszystkiego rozpoczęty! 1 walka pokazowa Basil vs Majin Buu rozpaliła moją nadzieję na ekscytujące walki :D Jestem ciekaw czy zaobserwujemy jakiś nowy poziom u Gohana, liczę na to że pokaże klasę

http://dragon-ball-s...79_online.html 

Everybody lies...

nyahh

nyahh

Świeżak

• 10 postów

Przed nami już walka Goku vs Toppo w odcinku 82 który przesuneli o tydzień -.- Goku wszystkich przeraził "Mocą która dorównuje Bogom" :D Zapowiada się ciekawie szczególnie że turniej zapowiedziano jako Battle Royale, Gohan na pewno zaskoczy wszystkich fanów, nie wiemy tylko jeszcze czym dokładnie. Mam też nadzieje że po tym turnieju seria będzie dalej pociągnięta :)

• Dr.House lubi to

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 3256 postów
  • Imię: Przemek

Też mam taką nadzieję tylko po wygraniu tego turnieju ciężko będzie znaleźć przeciwnika xD Chociaż są jeszcze wszechświaty wykluczone z turnieju - silniejsze od pozostałych  

Everybody lies...

nyahh

nyahh

Świeżak

• 10 postów

No i zaczyna się. Zbieranie 10 wojowników prawie skończone. Goku w końcu pozna Androida 17. Robi się ciekawie.

• Dr.House lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dragon, ball, super