Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Problem z odpaleniem counter strike 1.6

- - - - - problem cs problem z cs 1.6 cs 1.6 non steam

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

free07

free07

Świeżak

• 2 postów
  • Platforma: Steam

Witam, mam problem z poprawnym odpaleniem gry counter strike 1.6 non steam. Pobrałem tego cs'a z tego linku http://csdl.pl/

Po pobraniu gry i zainstalowaniu gra nie chce się włączyć, a jak się włączy, to mam po bokach poucinane 5 cm gdzieś i wygląda to jak jakiś kwadrat. Czy może być to wina systemu, którego używam? Posiadam win 8 i słyszałem, że niektóre instalki cs 1.6 mogą nie działać. Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję.

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Po bokach masz poucinane- bo dajesz rozdzielczość na 4:3 (normal) zamiast na 16:9(panorama- z eng widescreen). W opcjach grafiki masz do wyboru albo widescreen albo normal. Musisz dobrać też dokładną bo widescreen może być 16:9 lub 16:10.

Jeśli chodzi o instalki to teraz instalki kontrolują użytkownika z serwerami w ulubionych oraz zakładce internet. Bo w ten sposób niektórzy zarabiają, że sprzedają takie miejsce w ich instalce- która Ty pobierasz. Nie zawsze ktoś kto się zna dobrze zrobi dobrą instalkę. Najlepiej jest zainwestować w steama, zwłaszcza, że cs 1.6 już jest strasznie tani.

• free07 lubi to

free07

free07

Świeżak

• Autor tematu
  • 2 postów

Napisałem do administratora strony http://csdl.pl/i również mi udzielił pomocy. Wszystko działa już prawidłowo. Bardzo dziękuję za pomoc.