Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Losowy VIP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Dzika Małpa

Dzika Małpa

Nałogowiec

• 2667 postów
  • Imię: Maciej
  • Platforma: Steam

Witam

Wpadłem na kolejny pomysł, aby urozmaicić serwer, tym razem będzie to darmowy vip dla losowej osoby. Spotkałem się z tym na innych serwerach, gdzie wśród graczy na danej mapie po po dwóch rundach jest komuś przyznawany vip. Jest to oczywiście wszystko losowe, nie dla gracza z najlepszymi statami przez dwie rundy, czy poprzez wyniki w poprzedniej mapie, jest jakiś plugin czy coś do tego zapewne, skoro na niektórych serwerach taka opcja działa :) Co o tym myślicie? Da radę takie coś zrobić? Przypominam, że to też przyciągnie uwagę graczy na zakup vipa, przez co sieć nie co się wzbogaci, również zyska serwer :)

Pozdro

• Dr.House i Ewelinkaaa lubią to

Liryczna

Liryczna

Intrygująca.

• 918 postów
  • Imię: Aurelia

Nie spotkałam się jeszcze z takim czymś, ale pomysł całkiem niezły :)

sygna2.gif

Ewelinkaaa

Ewelinkaaa

Najlepsza !

• 1488 postów
  • Imię: Ewelina

Też sie z tym spootkalam :) i szczerze mówiąc  bylo to fajnie odbierane przez graczy :) ja taki pomysl popieram :) mysle ze sie sprawdzi :) 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Khan

Khan

Singiel

• 803 postów
  • Imię: Bartek

W zależności czy za bardzo nie obciąży serwera i będzie kompatybilny etc. Pomysł spoko ale to Eq-u się wypowiedzieć musi

Dołączona grafika

hallow ^

hallow ^

Entuzjasta

• 1068 postów

Musiały to być popularne serwery gdzie wiele osób przebywało na serwerze.Tutaj to nie przejdzie i może być odwrotnie,ktoś będzie miał tak często vipa że stwierdzi,iż nie opłaca mu sie go kupować ;)

Claudia

Claudia

Królowa cietej riposty

• 3524 postów
  • Imię: Klaudia

Ewentualnie można coś takiego wprowadzić wprowadzić tym że będzie ta osoba losowana np jedna na tydzień. Bo jeżeli będzie losowanie co dwie rundy VIP może podupasc. A jak damy gracz pogra z vipem 3 dni i spodoba mu się jest duże prawdopodobieństwo ze go kupi ;) pomysł jak dla mnie nie głupi ;)

Khan

Khan

Singiel

• 803 postów
  • Imię: Bartek

Tak po Namyśle dodam.
Szczerze to bym proponował zrobić więcej, by ściągać ludzi na forum, tu wystarczy się odrobinę wysilić i też się dostanie Vipa, gdzie się chce. A tak za free, to już przesada w sumie. Prawdopodobnie upadnie wtedy również całkowicie koncepcja Oli apropo Konkursów w których i tak głównie biorą udział kolorowi. Białych to nie interesuje. 

Dołączona grafika

Dzika Małpa

Dzika Małpa

Nałogowiec

• Autor tematu
  • 2667 postów
  • Imię: Maciej

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście, vip otrzyma losowy gracz na jedną mapę ( nie każdy co inną rundę czy jeden na cały dzień) np jest 20 osób na mapie dd2 to 1 osoba z 20 ma przez tą mapę vipa, potem znów jest kolejna mapa i inna osoba (Losowa) ma tego vipa i tak w kółko :D

ALEKSANDRA.

ALEKSANDRA.

Mistrz tej gry

• 2741 postów

Pomysł nie jest zły, ale jak ma to przyciągnąć ludzi na forum ? Bo jak dla mnie nijak. Teraz ruszy akcja z rejestracją na forum plus kilka postów i za to vip za free, więc nie robiłabym darmowego na serwerach - mamy wołać ludzi na forum pamiętajcie!

• Khan lubi to

giphy.gif

MIG

MIG

Gaduła

• 554 postów
  • Imię: Mateusz
wgrałem plugin na losowanie VIPA, proszę o info czy działa poprawnie
  • Dzika Małpa lubi to

MIG

MIG

Gaduła

• 554 postów
  • Imię: Mateusz

zmniejszyłem losowanie do 10 osób na serwerze, proszę o informację czy działa poprawnie