Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

[Przyjęty] Podanie o ADMINA Ewelinkaaa

podanie admina ewelinkaaa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Ewelinkaaa

Ewelinkaaa

Najlepsza !

• 1488 postów
  • Imię: Ewelina
  • Platforma: Steam

Imię:  Ewelina
Nick na TS: Ewelinkaaa
Jak oceniasz swoją znajomosc programu TeamSpeak 3 w skali 1/10: 5
Od jakiego czasu korzystasz z Naszego TeamSpeak'a: Od początku lutego tak praktycznie codziennie, wczesniej bywalam sporadycznie 
Ile dziennie czasu(w jakich porach dnia) przebywasz na TeamSpeak3'u: Ostatnio bardzo duzo, poniewaz jestem bezrobotna, i szczerze mówiąc bardzo długo przebywam. 
Coś o sobie: Tak jak wspomniałam wyżej, aktualnie jestem bezrobotna, mam dużo wolnego czasu
Dlaczego Ty, co zmienilbyś na Naszym TeamSpeaku3 CelaKarna.pl: Na Tsie jestem codziennie, po okolo 7-8h, zaczynamy teraz turniej celi i mysle ze dodatkowy moderator sie przyda, tymbardziej ze niedawno TS zostal powiekszony. Mysle ze dodalabym tylko wiecej grafik, tak zeby go urozmaicic, a tak poza tym to chyba nic bym nie zmienila

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Claudia

Claudia

Królowa cietej riposty

• 3524 postów
  • Imię: Klaudia

Jak dla mnie neutral. Modkow na tsie jest sporo więc nie widzę potrzeby aby robił się tłum. Kiedy się nie wejdzie zawsze jakiś modek jest. Tak jak napisałam dla mnie neutral

[email protected]

[email protected]

...

• 2297 postów
  • Imię: Daniel

Po dzisiejszym spotkaniu odnośnie turnieju i tym sajgonie co panowie tam robili..Jestem na tak tym bardziej,ze będzie adminowała podczas turnieju ;)

Wiec modek na pewno jej pomoże i ułatwi w zapanowaniu i ogarnięciu graczy ;)

"it's time to be happy again"

Dr.House

Dr.House

Nałogowiec

• 3255 postów
  • Imię: Przemek

Myślę że przynajmniej na czas turnieju się przyda skoro ma adminować :]

• Claudia lubi to

Everybody lies...

n3x

n3x

KAT

• 1544 postów

Solidnie do wszystkiego się przykłada , jak się za coś bierze , +

Oni chcą byś był produktem po grób aż do kołyski,
te marne pyski sprzedali by swoich bliskich ,
myślą że są kotami , a to zwykłe szare myszki .

Dzika Małpa

Dzika Małpa

Nałogowiec

• 2667 postów
  • Imię: Maciej

Byłbym neutral, gdyż mamy bardzo dużo modków, z uwagi na turniej, również jestem za :)

jamusz

jamusz

Zapaleniec

• 1562 postów
  • Imię: Igor Kopylow
  • Platforma: NonSteam
Nie czaje slowa duzo modkow ( zarabiacie duzo pieniedzy i nie chcecie wiecej zarabiac ?? to samo z adminami macie ich duzo i nie chcecie wiecej ??) oczywiscie martin zadecyduje, moja wypowiedz nic nie zmieni
  • n3x lubi to

ALEKSANDRA.

ALEKSANDRA.

Mistrz tej gry

• 2741 postów

Uważam, iż jest wystarczająco moderatorów na ts - co do turnieju modek nie jest potrzebny - adminowałam dwa turnieje bez posiadania modka na ts. Przez całe dnie zawsze jest jakiś moderator na ts, a w nocy aż do rana jestem ja czy No.5, kiedy nie wejdę na ts jest conajmniej 3 modków - dla mnie neutral.

giphy.gif

martin

martin

narcomanov

• 2255 postów

na razie, wezmę Cię na okres testowy, ze względu na to iż powiększony został ts,

jak się sprawdzisz, to zachowasz modka na ts'ie,

w razie pytań, masz faq na ts'ie, bądź któryś z modków Ci pomoże,

temat zamykam,

wściekły umysł, to wąski umysł,

martin

martin

narcomanov

• 2255 postów

Podanie:

zatwierdzono.png

W celu dalszych instrukcji skontaktuj się z Naczelnikiem lub Z-cą naczelnika.

• Pracownik lubi to

wściekły umysł, to wąski umysł,

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podanie, admina, ewelinkaaa