Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

2 warny bez ostrzeżenia

- - - - - warny bez ostrze%c5%bcenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

jamusz

jamusz

Zapaleniec

• 1562 postów
  • Imię: Igor Kopylow
  • Platforma: NonSteam

Powiedzcie mi ocb.... minęły 2 miesiące, więc powinienem mieć 2 warny, nie 4 

Ale mnie Nasz kochany Naczelnik traktuje inaczej, wszyscy dobrzy tylko Zegarek prowokuje, ciekawa interpretacja 

Niech każdy z was przynajmniej spróbuje zrozumieć o co tu chodzi ( dostaje 2 warny nie wiedząc o tym)

Jeszcze może ta skarga też jest prowokacją?? 

ALEKSANDRA.

ALEKSANDRA.

Mistrz tej gry

• 2743 postów
  • Platforma: Steam

Weź się ogarnij, masz otwarty konflikt ze wszytkimi, nikt Cię nie lubi bo się nie dasz lubić, każdemu wiesz co powiedzieć a na siebie nie umiesz spojrzeć ?

Masz problem do Klaudii i piszesz w jej podaniu, że otwarty konflikt z Ewelinką, ale kim jest tu Ewelinka, że podajesz ją jako przykład ? Z tego co wiem to zrezygnowała, a poza tym można kogoś lubić bądź nie, więc co to za argument.

Co do Twojego tematu ciągle prowokujesz i zaczepiasz ludzi więc nie dziwię się, że nie ściągają Ci tych warnów. Nie pozdrawiam.

Użytkownik ALEKSANDRA. edytował ten post 29 May 2017 - 19:06

• No.5 i Claudia lubią to

Claudia

Claudia

Królowa cietej riposty

• 3529 postów
  • Imię: Klaudia

Ty nigdy nie widzisz swoich bledow. Wytykasz je tylko innym caly czas prowokujesz ostatnio byla spina Twoja z @. Masz caly czas problem do zarzadu i innych uzykownikow na stanowisku a jedyna osoba ktora tu wszczyna spiny jestes Ty. Jezeli cokolwiek Ci sie tu nie podoba nie wchodz tu i jak napisalam Ci juz kiedys zejdz z Eq bo mam coraz wieksza zwale z tego ze caly czas sie go czepiasz

• No.5 i ALEKSANDRA. lubią to

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5361 postów

Napisałem Ci, że póki nie zmienisz zachowania powstrzymam się od odejmowania warnów.

• Dr.House i No.5 lubią to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warny, bez, ostrze%c5%bcenia