Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Server dd2 Problemy

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• 158 postów
  • Platforma: Steam
Hej. Pisze ten temat ponieważ zasmuca mnie fakt stanu tego servera. Server przez ostatnie kilka dni zajbebiscie laguje, wyłacza nie idzie na niego wbic... Cholera wie co jest przyczyna tego, byc moze restart pluginów pomoże ?nie wiem nie znam sie, ale wiem jedno ze to odstrasza. W dzisiejszych czasach gdzie nasrane od cholery tych serverów wiara nie interesuje się tym który szwamkuje. Idzie na inny gdzie lepiej sie gra. ZObaczcie o co chodzi z tym serverem, moze cos da sie zrobic. 2 sprawa, abny za kampienie na respie i inne takie tam. Wezcie pod uwage tak jak wspomniałęm wcześniej o tym, że serverów jest od groma.... Jak dacie na 1h bana za kampe, to koles oleje Wasza siec i pojdzie na inny.... Ten server to nie ma sie co oszukiwac nie prosperuje i nie jest oblegany tak jak miało to miejsce pare miesiecy temu. Zainteresowanie znacznie spadło i widac to. Więc radze Adminom o troszkę wyrozumiałosci i nie wiem jaki jest tu regulamin ale kiedyś sam na poprzedniej sieci zawsze powtarzałem Adminom " Admin jest dla gracza, a nie gracz dla admina" Bez admina server leci, ale bez gracza admin moze sie sam banowac. Także wiecej zrozumienia, pracy no nie wiem. Kick, ban i moze tak bd lepeij ? Tent temat traktujmy może ogólnie jako pogadanka o DD2 bo przyda sie co nieco obgadac. Nigdy tutaj nie wtryniałem sie w jakies tam tematy, ponieważ przyznam szczerze za bardzo nie interesuje sie juz cs... powiedzmy kolokwialnie "wypaliłem się", ale ten server jest jedynym miejscem spotkan z moimi znajomymi i umożliwia nam gre. Wiec może troszkę pomarudze Wam nad usprawnieniem prac na nim. Pozdrawiam ;)

PGS aka' FragU

PGS aka' FragU

Dyskutant

• 458 postów

Co do lagów :
http://celakarna.pl/...shelagi-na-dd2/

Co do respu tt - Masz racje. Będę bardziej wyrozumiały. Jeśli chodzi o mnie to muszę być dużo bardziej :biggrin:. Dziękuje za uwagę :smile:

//edit: Sam dobrze znam zasadę "Admin jest dla gracza, a nie gracz dla admina" , ale nie lubię jak innym się zabrania , a ktoś i tak nie zwraca na to uwagi. Na pewno to zmienię bo masz absolutną rację i nawet nie będę się spierał.

Użytkownik FragU. edytował ten post 06 April 2013 - 19:58

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów
Dziękuje za Linka do temtego tematu, a więc sprawa jasna - czekamy. Nie szukałem wcale takiego tematu tylko, odrazu waliłem tutaj ;) mój bład, a bardziej lenistwo ;p. Forum jest mi obce. Fragu nie myśl, że ta uwaga była skierowana tylko do Ciebie. To jest tak ogólnie.... Bo na ProCeeSie też popełnilismy ten błąd zaoszczania regulaminów dla Adminów i Graczy. Wyszło tylko to na złe, ponieważ na ludziach czyt. Graczach nie można wywierac dużej presji. Oni przychodza na servery zrelaksowac sie, pograc, zapomniec o problemach zycia codziennego. A po przez trzymanie ich w AŻ TAK MOCYCH RYZACH zniechęcacie ich do Sibie (jako sieci ). Człowiek ma nature prosta.... jak coś nie pasuje mu to ma mówiac brzydko to w dupie i idzie gdzi indziej, niżeli zmieni sie. Wiadome jest to, że zasady musza byc ! Wiadomka, bo syfu byłoby na serverac ze japier.... Ale tak jak wspomniałem więcej loozu ;) Nie wiem czy ten temat wgl jest odwiedzany przez reszte Adminów i Czerwonych ;p Wiecie teraz tak jakos jeszcze mi namknęła się na myśl jedna sprawa... w miare ważna :) Dajcie info o komendzie /mute na servie. Nie ma nigdzie informacji i czesto sam pisze, że takowa komenda jest. Jest to jeden z najlepszych pluginów ;) Ratuje uszy :P Może ktoś coś jeszcze ma do dodania na temat dd2 ? Problemy , zmiany itp ?

Pszemek

Pszemek

Zapaleniec

• 1961 postów

Niedługo będą robione reklamy na oba serwery więc graczy na pewno też przybędzie. Po prostu po tej aktualizacji dużo osób się zniechęciło do CS'a. A co do tego kampienia na respie to to ja jak czasami gram, to najpierw napisze na Say'u, za drugim razem takiego delikwetna zgładze, a następnego razu już nie ma bo się nauczy.
Jedynym złym krokiem, jest ten niezrobiony.

agusik : (07 March 2013 - 12:52) no u mnie sie nie placi, ja wchodze i ide do pokouje i na wyrko. ;d

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Wpierw ostrzeżenie >> ban na 5 minut >>30 min max proponuje za kampienie na respie.

PGS aka' FragU

PGS aka' FragU

Dyskutant

• 458 postów

Ja myślę , że lepsze będzie : Upomnienie --> Slap --> kick --> Ban 5 minut i na Tym koniec

Gustoo

Gustoo

Entuzjasta

• 1061 postów
  • Imię: Adrian

Fajny temat, tak ogólnie można się wypowiedzieć.

Ja myślę , że lepsze będzie : Upomnienie --> Slap --> kick --> Ban 5 minut i na Tym koniec

Po slapku proponowałbym jeszcze slaya, po takiej kombinacji raczej każdy oduczyłby się kampić bez opuszczania serwera.

Co do lagów to czasem jest niewesoło, serwerownia powinna zainteresować się swoimi klientami i zadbać o dobrą jakość gry na swoich serwerach, bo przez takie wpadki robią antyreklamę sobie i sieciom.

Raz zdarzył się jakiś wyjątek amxa(?), że nie było żadnych żywych zawodników w przeciwnej drużynie, nie było podłożonej paki, a runda nadal trwała do końca czasu. Nowa runda tego nie naprawiła, dopiero restart mapy.

Reklama "/mute" faktycznie powinna być częściej wyświetlana, np. po respawnie albo po prostu częściej. Kiedyś wyskakiwała informacja na chacie co jakiś czas, ale teraz jakoś rzadko to widać albo w ogóle.

/czepianie on
"Jeśli się zablokujecie, pamiętaj o skoku" - zdanie trochę niepoprawne. Powinno być "Jeśli się zablokujesz, pamiętaj o skoku" albo "jeśli się zablokujecie, pamiętajcie o skoku".
/czepianie off

Aktualnie tylko tyle mi przyszło na myśl.

Gustowny Nick Pozdrawia!

Hubal

Hubal

Zapaleniec

• 1708 postów
Proponuję przeinstalować serwer.

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Hubal, gdyby to wina była nasza to by na testowym nie było tego samego.

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów
Co z informacją o komendzie mute? została dodana, że jest taki plugin?

Heheszka

Heheszka

Entuzjasta

• 886 postów
Ja ofęruję: upomnienie > slay/kick > ban(czas zależy od administratora, ale nie dłuższy niż 30min)
Dołączona grafikaDołączona grafika
"Koleszków, wykręcić łatwo, trudniej naprawić, jak nie chcesz przeżyć piekła w tych czasach nie możesz zranić" - DDK

Brescia

Brescia

Dyskutant

• 273 postów
z tym banem macie racje troszke za długi (chociaż sami takie dawaliśmy) propozycja dosyć fajna żeby dać troszke luzu ale z umiarem.Co do lagowania na serwerze jest masakra,wczoraj w godzinach popoludniowych gralo max 10 osob na 32 sloty (porażka).Musicie coś z tym zrobić bo wydacie kase na reklame która nic nie da bo ludzie wejdą i wyjdą bo bd lagowalo.

N.N.

N.N.

Skazaniec

• 1873 postów
Tylko co my mamy zrobić jeśli to nie jest nasza wina..http://celakarna.pl/...shelagi-na-dd2/
Ban 30 min za kampienie na respie powinien być największą karą, oczywiście po poprzednim upomnieniu kickiem/slap/slay lub banem na 5 min.

Strajkuś

Strajkuś

Junior Member

• 356 postów
Jak slap nie pomaga to można dawać na 5 minut bana jestem za

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Tak jest info o /mute.

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów
Wina lagów nie nasza wina, więc może pora zmienic hosta? boo to juz grac sie nie da na tych lagach

<Lysy>*<K-na>

<Lysy>*<K-na>

Maniak

• 3819 postów
  • Imię: Sławek

De_dust2_xmas chodzi o gale w jednym miejscu przy ścianie jest jakaś blokada trzyma gracza nie idzie tego jakoś poprawić, jest to niewygodne i kilka razy przez to oberwałem dziękuje .

Dołączona grafika

Kliknij poniżej!!!

CelaKarna.plRegulamin Serwerów

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Nie idzie tego poprawić bo to mapy wina.

<Lysy>*<K-na>

<Lysy>*<K-na>

Maniak

• 3819 postów
  • Imię: Sławek

Rozumiem  :(

Dołączona grafika

Kliknij poniżej!!!

CelaKarna.plRegulamin Serwerów

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^