Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

Server dd2 Problemy

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów
  • Platforma: Steam

Mi nigdy nic nie laguje, ale mało wbijałem na DD2, ale jak wbiłem to płynna gra była.

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów

Wczoraj mi Młodemu i Okrutnikowi i w sumie calemu serverowi skakały pingi do 200. Ludzie ze słabszym netem mają problem pograc. Z tego co wiem, to Lysy ma 40mb neta na innych serverach ma ping 10 a u Nas 40+ więc coś w tym jest... Cholera wie, ale no powiem Ci ze ja gram na paru innych serverach i też nie miałem problemu z pingami a tutaj leci do 250 ping nawet. Na 100% nie jest to wina mojego neta bo sprawdzam neta na stronie i pokazuje mi pinga 30-40. Na servie sporo ludzi ma problem z tym, tyle ze nikt nie pisze bo idzie na inny server. Niech wypowiadają się inni admini na ten temat, bo wychodzi ze tylko ja mam taki problem.

Mlody`

Mlody`

Gaduła

• 665 postów

Też mi strasznie laguje dd2 ;x Ja mam 100 mb na tym do mixow servie mam ping 10 bez lagow a na dd2 momentami sie teleportuje

Użytkownik Mlody` edytował ten post 23 January 2014 - 13:43

Okrutnik

Okrutnik

Zapaleniec

• 1656 postów

lagi sie zdazaja to prawda

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów

Więc no coś 3eba zrobic... Nie wiem dokładnie co i jak bo nie interesuje mnie to już, ale jeśli ten dd2 stoi na servie dawnego procesa to lokalizacja jest z niemiec chyba nie ? Może dlatego sie pierd.... Nie idzie coś zmienic? Bo to kwestia do szybkiej reakcji w przeciwnym razie znowu bd grali 5vs 5 :P ....

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Zmieniłem ustawienia, dajcie znać.

ShaniQue

ShaniQue

Nałogowiec

• 2952 postów

Nie wiem czy powinno być lepiej, ale mi tnie jeszcze bardziej... i z tego co czytałem to, co pisali inni gracze to sam nie jestem

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Teraz?

Gość_NIEOBECNY_*

Gość_NIEOBECNY_*
proponuje usunac VIPa, nikt mie stara sie o niego, nawet w ramach testu. Cena jest niska jak na to co proponujemy, brak VIPa to mniej pluginow.

aAdaskOo

aAdaskOo

Gaduła

• 729 postów

dokładnie mig :) ja nigdy nie miałem problemów na dd2 i myslałem ze to moja myszka raz działa raz nie .. a tu jednak serwer zawinił :( wywalcie to co nie potrzebne i już  :)

Heheszka

Heheszka

Entuzjasta

• 886 postów

co Wy pierdolicie, zadnych lagow nie ma :D

Dołączona grafikaDołączona grafika
"Koleszków, wykręcić łatwo, trudniej naprawić, jak nie chcesz przeżyć piekła w tych czasach nie możesz zranić" - DDK

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Witam serdecznie,

Na funkcjonowanie serwerów oraz komunikację z nimi składa się bardzo wiele czynników. Ich skutki mogą wyglądać podobnie, ale nie można wszystkich problemów wrzucać do jednego worka.

Ataki sieciowe są tylko jednym z czynników, który wpływa na komunikację sieciową graczy z serwerem oraz np. pluginów z bazami danych. Natomiast bardzo często serwery wyłączają się z powodu crashów, które są wynikiem konfliktów składników serwera - głównie silnika HLDS i modyfikacji oraz pluginów.

W korespondencji z Krytykiem odnieśliśmy się do konkretnej sytuacji, w której - poza crashami - doszło do zerwania połączenia z serwerem właśnie na skutek ataku DDoS, który wpływał na sieć przez 5 minut, po czym został automatycznie wycięty z ruchu sieciowego. Nie można w 100% zapobiec takim skutkom ataków, natomiast w miarę możliwości technicznych minimalizujemy je.

W związku z powyższym problemy z serwerami zawsze należy traktować indywidualnie i nie można każdej przerwy czy wyłączenia procesu przypisywać atakom sieciowym czy innym wybranym czynnikom.

Wszystkich klientów, który zauważają na swoich serwerach określone problemy prosimy o ich zgłaszanie do działu wsparcia technicznego za pośrednictwem zakładki "Pomoc" w panelu, drogą mailową lub telefonicznie. Każdy przypadek sprawdzimy i udzielimy informacji o możliwych przyczynach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 10 do 20.

Pozdrawiam

Cytuje z pewnego forum, żeby nie było, że to moja wina czy coś. Wypowiedź jest od pukawki. Jakby lagi nadal były to proszę podawać godzinę i datę, i swoje spostrzeżenia na temat pingów itd.

malymaciej

malymaciej

Amator

• 39 postów
  • Imię: Kamil

Jak Wam smiga server? Bo chyba coś znowu pingi skacza ostro

dokładnie, serwer laguje a niekiedy nawet sam się wyłącza.

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

dokładnie, serwer laguje a niekiedy nawet sam się wyłącza.

Od 45 godzin działa bez przerwy.

malymaciej

malymaciej

Amator

• 39 postów
  • Imię: Kamil

06.02-15:51 Crash

newbie11

newbie11

maruda

• 3804 postów

Zróbcie coś z tymi lagami na dd2 bo nie da się "szczelać"

/l、
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ  

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html Trzeba to udukomentować wtedy, napiszę do pukawki, bo to są lagi przez parę dni zakładam.

PaBLoOo ^.^

PaBLoOo ^.^

Bywalec

• Autor tematu
  • 158 postów

LAGI LAGI LAGI ...................

grac sie nie da. Co dalej ? Moze inny hosting ?

<Lysy>*<K-na>

<Lysy>*<K-na>

Maniak

• 3819 postów
  • Imię: Sławek

LAGUJE MNIE JAK CHOLERA -co jest grane ? :(

Dołączona grafika

Kliknij poniżej!!!

CelaKarna.plRegulamin Serwerów

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Napisałem i odpisali:

Serwer od id: 184286 od 2 godzin laguje. Wyłączyłem z 10 pluginów, które wcześniej działały prawidłowo, ustawiłem z faq pierwsze ustawienia rate itd. I nadal skacze ping a gracze się denerwują.

Dowód:
http://wklej.org/id/1292731/ 
Odpowiedź:

Dziękujemy za zgłoszenie. Obecnie analizujemy ten problem i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Pozdrawiam