Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

vip

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

januszek

januszek

Amator

• 48 postów
  • Imię: jan
  • Platforma: Steam

podczas kupna vipa występuje mi naki błąd'' ktoś inny już posiada usługę o tym samym nicku.jeśli to ty to aby kontynułowac musisz poda identyczne chasło' mimo że chce vip na ip 

Gość_NIEOBECNY_*

Gość_NIEOBECNY_*
jak chcesz VIPa na IP to podaj inny nick, wystarczy że 1 znakiem będzie się różnił
no i kwestia czy masz stałe IP czy zmienny, bo na zmiennym nie polecam wykopywać VIPa

januszek

januszek

Amator

• Autor tematu
  • 48 postów
  • Imię: jan

nie mam neostrady ale jezeli chce na ip to wyskakuje mi ten blad mimo ze nietrzeba podawac nicku

DLACZEGO POKAZUJE MI SIE TEN BŁĄD W FORMULARZU jak nigdzie nie trzeba podawac nicku

// scalam by Motor
Używaj opcji edytuj. Wszyscy widzą Twój temat. Nie spamuj bo będę zmuszony nałożyć Ci warna.

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

Tak, masz racje. Został mi zgłoszony wczoraj błąd. Zaraz się zabieram za naprawę go. A ty podaj mi na pw twoje dane na jakie chcesz.

Naprawiony, ale musisz zrobić to co wyżej napisałem, bo kod został użyty.

• januszek lubi to