Skocz do zawartości

Logo

Witamy na sieci CelaKarna.pl

Już dziś CelaKarna.pl zaprasza Cię do wspólnej gry w Counter Strike 1.6. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę na serwerach, oraz na naszym Forum. Praktycznie całodobowa interwencja adminów, nie wierzysz ?! Sam sprawdź Obecnie jesteś oskarżonym gościem. Zarejestruj się aby zostać więźniem w Celi, z której nie będziesz chciał uciec.
Zaloguj się lub Zarejestruj się !
Zdjęcie

komenda na celownik statyczny

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

Okrutnik

Okrutnik

Zapaleniec

• 1656 postów
  • Platforma: Steam

jak w temacie znacie komende na calkowicie statyczny celownik ? cl_dynamiccrosshair 0 tylko wylacza rozchodzenie celownika podczas ruchu, jak sie strzela dalej sie rozchodzi

golu

golu

Świeżak

• 7 postów
  • Imię: Dawid

Haha to pojechałeś po bandzie, jak chcesz skrypt na no recoil to chyba nie to forum ;d Nie ma takiej komendy panie ;)

Okrutnik

Okrutnik

Zapaleniec

• Autor tematu
  • 1656 postów

jaki kurwa no recoil ? umiesz czytac ze zrozumieniem ? celownik statyczny calkowicie czyli nie rozchodzacy sie podczas biegu i strzelania

Slay3r

Slay3r

Bywalec

• 110 postów
  • Imię: Michał

Nie znam, ale to na pewno jakis skrypt. Poszukaj na necie, moze cos znajdziesz
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Okrutnik

Okrutnik

Zapaleniec

• Autor tematu
  • 1656 postów

ludzie jaki skrypt, to jest zwykla komenda

cos takiego jak na lilmie

martin

martin

narcomanov

• 2256 postów

z tego co pamiętam, to jak zaczynałem, to w 1,5 była taka możliwość, lecz teraz nie sądzę aby było można,

ta komenda, którą podałeś na samym początku to powoduje że celownik jest statyczny lecz nie do końca, jedynym sposobem na całkowicie statyczny celownik są czity,

a ten filmik tyczy się CS:GO, a nie 1,6

wściekły umysł, to wąski umysł,

Inkuśś

Inkuśś

Fiut

• 767 postów

własnie taki celownik kiedyś miałem ale po reinstallu csa nie mogę go odzyskać, podłączam się do prośby :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

golu

golu

Świeżak

• 7 postów
  • Imię: Dawid

jaki kurwa no recoil ? umiesz czytac ze zrozumieniem ? celownik statyczny calkowicie czyli nie rozchodzacy sie podczas biegu i strzelania

Z czytaniem nie mam problemu, nie ma komendy na statyczny celownik w trakcie strzelania w CS 1.6 i tak jak napisałem jedynym sposobem na nierozchodzenie się celownika   przy strzale jest no recoil( poczytaj jak działa to będziesz wiedział). Nie unoś się tak na przyszłość bo ci żyłka pęknie.

ekstrawagancka

ekstrawagancka

MARUDA

• 3179 postów
  • Imię: Klaudyna

Nie słyszałam żeby było coś oprócz cl_dynamiccrosshair 0

Jak pytałam czy można bardziej ustabilizować celownik to wszyscy mówili, że to już kwestia czitów i że lepszych komend już nie ma.

Dołączona grafika

Inkuśś

Inkuśś

Fiut

• 767 postów

przepraszam, mój błąd niedoczytałem. Ja miałem tylko ten styl cwelownika co na filmiku. Taki chudziutki smukły zielony. O tym ze podczas stzrału się nie powiększa to nic mi nie wiadomo :c

Dołączona grafikaDołączona grafika

Okrutnik

Okrutnik

Zapaleniec

• Autor tematu
  • 1656 postów

nie ma komendy na statyczny celownik w trakcie strzelania w CS 1.6 i tak jak napisałem jedynym sposobem na nierozchodzenie się celownika   przy strzale jest no recoil( poczytaj jak działa to będziesz wiedział)

nie umiesz czytac ze zrozumieniem, proponuje po wakacjach powrot do szkoly podstawowej

no recoil nie jest jedynym sposobem, wiec jak nie masz pojecia o czyms to nie pisz, wystarczy odpalic nsa i widac ze sie da tak strezlac, pozatym InkuS napisal post wyzej nad twoim ze mial takie cos wiec proponuje do tego wizyte u okulisty

Szulcu

Szulcu

Amator

• 81 postów
  • Imię: Paweł

jedynie cl_dynamiccrosshair ... no ale to podczas biegania... jezeli chodzi o celownik ktory ruszal sie nie bedzie.... nie liczac oczywiscie podmieniania modeli, no recoili i innych rzeczy zabronionych... istnieje mozliwosc stworzenia wlasnego celownika np. + lub - | - wklejajac odpowiedni skrypt do cfg.... ale ogolnie jezeli naprawde Ci na tym zalezy to www.google.pl .... a tak mozna znalesc wszystko pozdrawiam 

`SpeciaL

`SpeciaL

Amator

• 70 postów
  • Platforma: ---

Podobno był taki skrypt ale po aktualizacji już nie działa

• ekstrawagancka lubi to

Szulcu

Szulcu

Amator

• 81 postów
  • Imię: Paweł

mi wydaje mi sie ze jest juz dzialajacy bo gdzies tam na jakims forum rzucilo mi sie to w oczy... ale ze nie jest mi to potrzebne to nie zwrocilem uwagi i nie jestem przekonany na 100%... jak poszuka w google to znajdzie... albo niech napisze na jakims boardzie czy cos...

Equilibrium rozg.

Equilibrium rozg.

Maniak

• 5364 postów

może chodzi ci cl_crosshair_size "1" ale to trzeba przy każdej zmianie w configu wpisywać.